•  
 
 

Aktualności

ŚWIATOWEJ KLASY NOWOŚĆ w Nails Center – ENDERMOLOGIA❗
dodano: 2018-01-01
Szukasz skutecznej metody, aby wymodelować sylwetkę i ujędrnić ciało? Jednocześnie zależy Ci na spektakularnych efektach, bezpieczeństwie oraz nieinwazyjności zabiegu? Chętnie spełnimy wszystkie Twoje marzenia o atrakcyjnej sylwetce i pięknej, elastycznej skórze Teraz w naszym salonie dysponujemy najlepszym ku temu narzędziem.

więcej

Wesołych Świąt!
dodano: 2017-12-24
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam, aby ten wyjątkowy czas w roku był dla Was radosny, pełen miłości, uśmiechu oraz niezapomnianych chwil w gronie najbliższych. To moment wyciszenia, odpoczynku, ale też przemyśleń o tym, co jest w życiu naprawdę ważne i cenne. Celebrujcie ten wspaniały czas i niech się dzieją cuda!

więcej

Vectus - laserowe, trwałe usuwanie owłosienia dzięki laserowi Palomar - KOLEJNA SESJA 20.12.17 ! 
dodano: 2017-12-19
Urządzenie Vectus™, jako jedyne na świecie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Skintel™ określa poziom melaniny i na podstawie tego odczytu ustawia w urządzeniu  indywidualnie dobrane parametry zabiegu.


więcej

Nowa kolekcja ICELAND OPI już w naszym salonie!
dodano: 2017-09-20
Kierunek – północ! Iceland Collection by OPI - kolekcja jesień/zima 2017

więcej

Nowa kolekcja FIJI BY OPI już w naszym salonie!
dodano: 2017-03-10
Przeżyj sezon letni 2017 w kolorach rajskich plaż Fidżi - żyj kolorami swoich marzeń! Kolekcja Fiji by OPI obejmuje paletę 12 kolorów, które z jednej strony są intensywne i żywe, a z drugiej przynoszą spokój i ukojenie.


więcej

NOWY AUTOKLAW MEDYCZNY W NAILS CENTER!
dodano: 2017-01-01
Od początku istnienia naszego salonu, priorytetami są dla nas czystość, higiena i bezpieczeństwo. Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami, dlatego doskonale wiemy, jak ważne jest skrupulatne przestrzeganie procedur w wyżej wymienionych obszarach, aby chronić zarówno zdrowie klientów, jak również nasze własne.

więcej

NOWOŚĆ - Gel Break OPI
dodano: 2016-12-14
GEL BREAK to trójfazowy system regeneracji paznokci zniszczonych i wytrawionych po hybrydzie, który w krótkim czasie przywraca paznokciom zdrowy wygląd.
więcej

Nowa kolekcja WASHINGTON DC!
dodano: 2016-09-04
Kolekcja Washington DC stworzona na sezon jesień/zima 2016 oddaje hołd kobiecości, jest wyrazem uznania dla kobiety silnej i niezależnej.

więcej


1 2 3 »
 
 
 
 
 
Start  |  Salon  Zabiegi  Cennik  Aktualności  |  Promocje  |  Kontakt © Nails Center 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio