•  
 
 

Blog

Witajcie na naszym blogu!
dodano: 2016-12-11
Witajcie na blogu Nails Center!

Z wielką radością rozpoczynamy cykl tematycznych wpisów, które będziemy publikować na blogu z myślą o Was - naszych wspaniałych klientkach i klientach. Chcemy zadbać o Was w sposób kompleksowy i szczególny, dlatego postanowiliśmy - oprócz rozmaitych zabiegów na twarz i ciało, z których możecie skorzystać na co dzień w naszym salonie - zaoferować Wam również coś więcej. Wychodzimy z założenia, że przyda Wam się także - opracowana przez ekspertów - porcja solidnej, skonkretyzowanej  wiedzy na temat właściwej pielęgnacji skóry, skutecznych kosmetyków oraz nowoczesnych metod dbania o urodę.

Wiemy, że zależy Wam na doskonałym samopoczuciu oraz pozytywnej energii każdego dnia, na które jak wiadomo składa się zarówno stan naszego umysłu, jak i ciała. Z pewnością poszukujecie rzetelnych informacji na temat najlepszych sposobów na zachowanie zdrowia, młodości i atrakcyjnego wyglądu. To wszystko ma przecież ogromne znaczenie dla każdego z nas i stanowi podstawę dobrego nastroju, witalności czy pewności siebie. Tutaj znajdziecie wiadomości, których szukacie skupione w jednym miejscu. Na bieżąco, będziemy też oczywiście przybliżać Wam naszą ofertę i prezentować tajniki poszczególnych zabiegów.

Jak sama nazwa wskazuje - specjalizacją Nails Center są zabiegi skupione wokół pielęgnacji i stylizacji paznokci. Te usługi stanowią fundament naszej działalności, jednak z biegiem czasu rozwinęliśmy się wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniem i poszerzyliśmy menu o profesjonalne zabiegi na twarz, kuracje modelujące sylwetkę, redukujące nadmiar tkanki tłuszczowej, podologię, depilację woskiem, depilację laserową Vectus czy makijaż permanentny. Dzisiaj potrafimy sprostać różnym Waszym potrzebom i przy obecnym poziomie naszej wiedzy kosmetycznej oraz zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań - możemy precyzyjnie i efektywnie usunąć często występujące mankamenty estetyczne.

Ten blog pomoże Wam świadomie wybierać najlepsze rozwiązania kosmetyczne, poszerzy Waszą wiedzę na temat profesjonalnych zabiegów i preparatów, z jakimi możecie spotkać się w naszym gabinecie, a także być może zainspiruje Was do pozytywnej zmiany - czego serdecznie Wam życzymy!


« powrót 
 
 
 
 
Start  |  Salon  Zabiegi  Cennik  Aktualności  |  Promocje  |  Blog  |  Kontakt © Nails Center 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio